Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Aktualności
Dzień Otwarty Klastra Life Science 2018 w Krakowie
Dzień Otwarty Klastra Life Science 2018 w Krakowie

05. 2018

 

Jako Partner Klastra Life Science, największego i najbardziej aktywnego Klastra w sektorze biotechnologii w Polsce, mieliśmy dużą przyjemność opowiedzieć o współpracy i korzyściach wynikających z członkowstwa. 

Wszystkim uczestnikom i sympatyk Klastra dziękujemy za przybycie. 

BioForum 2018 w Łodzi
BioForum 2018 w Łodzi

05.2018

 

ExecMind uczestniczy w konferencji biopartneringowej BioForum w Łodzi i dyskusjach na temat rozwoju polskich firm biotechnologicznych.

BioTrinity w Londynie
BioTrinity w Londynie

04.2018

 

ExecMind uczestniczył w jednej z największych w Europie konferencji biotechnologicznych BioTrinity 2018 w Londynie. Organizatorzy zadbali o atrakcyjny program konferencji, keynote speakerów i panelistów. W tym roku temat konferencji został zdominowany przez wykorzystanie sztucznej inteligencji w odkrywaniu nowych leków. 

Uczestnictwo ExecMind w tak ważnym wydarzeniu w Wielkiej Brytanii stanowi kolejny krok w rozszerzaniu networkingu i międzynarodowej współpracy. 

ExecMind nowym członkiem One Nucleus w Cambridge,UK
ExecMind nowym członkiem One Nucleus w Cambridge,UK

03.2018

 

W marcu 2018 r. ExecMind dołączył do największej w Europie społeczności firm działających w obszarze Life Science. One Nucleus założony w Cambridge w Wielkiej Brytanii jest organizacją zrzeszającą obecnie ponad 500 firm z branży biotechnologicznej, farmaceutycznej, urządzeń medycznych, diagnostyki oraz wielu innych organizacji skupionych wokół ochrony zdrowia. Jest to klaster, który skupia dwa największe ośrodki Life Science w Wielkiej Brytanii, Londyn i Cambridge, w których łącznie jest ulokowanych ok. 60% firm z tego sektora.


Dołączenie ExecMind do czołowej społeczności o zasięgu globalnym to kolejny duży krok w rozwoju firmy i zwiększenie widoczności na europejskim rynku.

 

Więcej o One Nucleus: http://www.onenucleus.com

 

 

Investment & commercialization / Central European Life Science Investment Conference
Investment & commercialization / Central European Life Science Investment Conference

10.2017

 

W dniach 25-27 października 2017 r. będzie miała miejsce kolejna edycja konferencji organizowanej przez Life Science Biznes Consulting LSBC Sp. z o.o. pod hasłem: „Investment and commercialization: time for internationalization and collaboration”.

„Central European Life Science Investment Conference” ma na celu stworzenie forum dyskusyjnego dla przedsiębiorców, inwestorów, ludzi zajmujących się transferem technologii oraz kadry kierowniczej w dziedzinie nauk przyrodniczych z Europy Środkowej.

 

Konferencja ta stwarza możliwości dla uczestników na:

wymianę pomysłów i doświadczeń twarzą w twarz,
nawiązanie nowych relacji biznesowych,
znalezienie partnerów dla przyszłych inwestycji i nawiązanie współpracy.
Jest to inicjatywa stworzona przez LSBC i kontynuowana już po raz siódmy, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród ludzi z biznesu jak i ze strony naukowców którzy chętnie pragną wdrożyć się w środowisko biznesu.

 

„Central European Life Science Investment Conference” jest skierowana do osób na różnych szczeblach kariery zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką i biznesem oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy którzy będą mieli okazje poznać nowe osoby z branży działające w Europie środkowej w celu nawiązania pierwszych kontaktów zarówno naukowych jak i biznesowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii.

 

Program konferencji obejmuje szereg paneli dyskusyjnych oraz wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców i przedsiębiorców o znaczącym dorobku naukowym i biznesowym w dziedzinie „life science”.

 

Poprzednie edycje konferencji „Central European Life Science Investment Conference” cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały docenione przez uczestników jako wydarzenie, które powinno na stałe zagościć w kalendarzu konferencji o tematyce „lifescience” co potwierdza fakt gości którzy co roku powracają na to wydarzenie.

z 7
Współpracujemy z
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2015 @ execmind.com
strony internetowe kraków